شرکت برگ سیب سبز

شرکت برگ سیب سبز

توزیع و پخش

شرکت "برگ سیب سبز"، فعال در زمینه فروش و پخش محصولات سان استار، سانی نس، نایت کینگ و موریس در کشور است.
شرکت پخش سراسری "برگ سیب سبز" در سال 1389 با هدف فروش و پخش محصولات شرکت زرین جم مارینا (سان استار ، سانی نس ، نایت کینگ و موریس) در تهران تاسیس گردید.  به تدریج با پیشرفت تکنولوژی و افزایش فروش کلیه لاین های محصولات تفکیک شده و تخصصی اقدام  به فروش میگردد.
در حال حاضر بیش از 6 استان بصورت مستقیم از طریق شعب این شرکت تحت پوشش پخش مواد غذایی  قرار دارند. سایر مناطق داخل کشور نیز از طریق نمایندگی های این شرکت در ارائه محصولات شرکت های ذکر شده تامین می شوند.

شرکت برگ سیب سبز، با بیش از 650 نفر پرسنل و با امکانات مناسب فنی و لجستیکی از نظر تعداد نیروی انسانی ماهر، وسایل نقلیه استاندارد، انبارهای مجهز به تجهیزات مناسب، سیستم های نرم افزاری پیشرفته و سایر عوامل ، در جهت توسعه و حرکت رو به رشد خود گام برداشته و امید دارد با اتکا به توانمندی های خود بتواند به عنوان برترین شرکت پخش مواد غذایی در ایران مطرح شود. این شرکت از سال 1395 به عضویت انجمن شرکتهای صنعت پخش ایران درآمده و درحال حاضر بعنوان عضوی فعال، همراه با سایر شرکت های عضو در حال برنامه ریزی رفع مشکلات جاری و رشد صنعت پخش در ایران می باشد.
از رسالت های تعیین شده برای این شرکت؛ توزیع و پخش مناسب محصولات ارایه شده توسط شرکت  تولید کننده و کسب رضایت کامل مشتری می باشد.
مدیران این شرکت اطمینان راسخ دارند که با وجود نیروهای کارآمد، سیستم لجستیک و حمل و نقل مناسب، همراه با استفاده از تکنولوژی روز و رشد دانش و ارتقای بهره وری کارکنان، می توانند به اهداف بلند مدت شرکت در آینده ای نه چندان دور دست یابند.

مکان شرکت مکان شرکت: تهران
نوع مالکیت نوع مالکیت: خصوصی
تعداد افراد تعداد افراد: 501 - 1000 نفر
وب‌سایت وب‌سایت: -
111 روز در فکروکار

مزایای شرکت برگ سیب سبز

 • غذا
 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه تکمیلی
 • پاداش های فصلی و ماهیانه
 • خدمات بیمه تکمیلی
  سالن غذاخوری
  سرویس رفت و آمد
  ساعت کاری منعطف
  برگزاری جشن ها
  وام و تسهیلات
  دارای سالن باشگاه
  داری اتاق بازی
  خدمات بیمه تکمیلی
  داری اتاق بازی
  تاریخچه، داستان رشد و چشم‌انداز سازمان
  تاریخچه، داستان رشد و چشم‌انداز سازمان

  تماس با شرکت برگ سیب سبز

  وب‌سایت:

  -

  شهر:

  تهران

  آدرس:

  کیلومتر8جاده مخصوص - بلوار دکتر عبیدی(شهرک استقلال) - پلاک78

  آگهی‌های شغلی شرکت برگ سیب سبز

  3 ماه پیش

  تا 7 میلیون تومان

  شرکت برگ سیب سبز شرکت برگ سیب سبز
  شهر كرج